Financie a poistenie
Viera Skripová
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
- Obec
- Humenné
- Od roku
- 2007
- IČO
- 51 491 001
Viera Skripová
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 066 01 Humenné
- Na trhu od
- 23. apríla 2007
- IČO
- 51 491 001
- Právna forma
- Slobodné povolanie (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 66.22)
- Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Podnikanie v číslach
- 19
- rokov na trhu
- 2007
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Viera Skripová
Viera Skripová – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Humenné. Podniká od 23. apríla 2007.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).
Základné údaje
- Obchodné meno
- Viera Skripová
- Právna forma
- Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
- IČO
- 51 491 001
- Dátum vzniku
- 23. apríla 2007
- Miesto podnikania
- 066 01 Humenné
- Register finančných agentov a finančných poradcov
- Národná banka Slovenska, vložka č. 51386
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 66.22)
- Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Viera Skripová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Viera Skripová?
Miesto podnikania je v obci 066 01 Humenné.
Čím sa Viera Skripová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).
Aké je IČO – Viera Skripová?
IČO je 51 491 001.
Odkedy podniká Viera Skripová?
Podnikanie začalo 23. apríla 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.